+420 605 561 145    +420 775 950 312
Hello visitor you can log in or create an account

Profesionalní řešeni autoportálu

  • Napsal(a) Car Bonus
  • Zveřejněno v Car Bonus
  • Přečteno 1409 krát
  • Tisk
  • Email

Hledali jsme řešení profesionálního e-shopu pro náš podnik s autodoplňky a autodíly. Věděli jsme, že v dnešní době už existuje několik řešení pro samostatné postaveni webových stránek. Však po prozkoumání jsme přišli k závěru, že profesionality v rychlostavbách webových stránek trochu pozbývá.

Tak jak na tom webové "rychlostavby"?

přemyšlení
  • Stránky se nabízejí na subdoméně ve tvaru www.*******.vasedomena.cz což v praxi znamená pojem "k nenalezení".
  • Zdrojové kódy nejsou validní, přizpůsobivost pro mobilní zařízení není, možnosti webu jsou mizerné.
  • Poskytované šablony nemají s pojmem "design" skoro nic společného.
  • Zkrátka ztráta času a pro potenciální klienty takových webů bude užitečným elementem křížek v pravým rohu prohlížeče.

Zaplatit webové stránky nebo..?

Dalším krokem bylo hledaní v google "hotové webové stránky". Byli jsme ochotni stránky zaplatit.
Výsledek "Profesionální webové stránky jako dárek | Hotový web" webového studia INTERSAT nás nemohl neupoutat. Jako dárek? To snad není pravda jsme si řekli a zahájili jsme prozkoumávání. 
V první řade jsme prohlídli reference INTERSAT (profesionální webové studio konsaltingu FABER VISUM) a samostatné stránky dodavatele. Potom nabízené profesionální weby ve web-shopu FABER VISUM. Výsledek všude byl stejný - validní zdrojové kódy, design přizpůsobivý k mobilním zařízením, perfektní SEO optimalizace a luxusní webdesign. To vše nás přesvědčilo, že jde o opravdovou profesionalitu v oblasti webdesignu. Navíc překvapili nás i rozsáhlé marketingové projekty FABER VISUM v oblasti reklamní propagace daleko přesahující hranice České Republiky.

PR-Studio FABER VISUM nabízí doopravdy bezkonkurenční řešeni profesionálních hotových webových prezentací a e-shopů. A teď pozor! - jen za roční platbu webhostingu! V praxi to znamená získáni PROFESIONÁLNÍHO webu zdarma, jelikož webhosting je jen nutností pro umístění stránek.

Nabídka profesionálních online obchodů - web-shop FABER VISUMV nabídce web-shopu FABER VISUM jsme si zvolili libový design našeho budoucího e-shopu pro autodoplňky a kontaktovali jsme firmu. www.fabervisum.cz/kontakt

Po provedeni platby, během 24 hodin přišel nám přístup k administraci webu a začali jsme přidávat obsah. Jednoduché, srozumitelné plnění webu, plus vstřícná podpora dodavatele e-shopu bylo jen dalším příjemným překvapením.

Třešni na dortu je partnerství s FABER VISUM v rámci kterého nabízíme dal všem zájemcům o profesionální webové prezentace a e-shopy možnost použiti slevového kuponu na webhosting ve web-shopu FABER VISUM.

Kód 10% slevy je: car10bonus

Přejeme všem dalším nakupujícím ve web-shopu FABER VISUM úspěšné podnikání s novým profesionálním webovým rozháním s luxusním designem stránek.

Nabídka profesionálních webových prezentací - web-shop FABER VISUMSdílení autodoplňků CarBonus

Celý svět se dnes točí kolem internetu a sociálních sítí. Proto bychom vás chtěli poprosit o sdílení, recenze, palce i pluska. Děkujeme. Car Bonus

Doporučte CarBonus.cz
QR-Kontakt carbonus

qr kód kontakt carbonus.cz