+420 605 561 145    +420 775 950 312
Hello visitor you can log in or create an account

Novinky z auto světa CarBonus

Doporučený Novinky z auto světa CarBonus CarBonus
Vážení zákazníci, Jsme nový e-shop zaměřený převážně na netradiční autodoplňky, jak interiérové tak exteriérové, autokosmetiku i kvalitní litá kola s typovým listem. Produkty na našem e-shopu jsou od značkových dodavatelů jako například Bottari, OZ Racing a jiné.

V jednoduchosti je autosíla CarBonus

Náš obchod autodoplňků je rychlý a vyhledáváním na něm zvládne každý opravdu snadno. Díky této vysoké přehlednosti se na našem webu neztratíte a nákup bude rychlý bez přehnaného proklikávání přes spoustu oken. Díky inovativní stavbě našeho webu nezatěžujeme Váš osobní počítač, notebook či mobilní telefon.

Pohotové autojednání

Žijeme v době kdy je čas drahý a rychle utíká. Proto je i pro nás rychlost důležitou složkou. Váš čas je pro nás stejně cenný jako ten náš. Nebojte se proto obrátit na naše telefonní linky. Pokusíme se Vám co nejvíce vyhovět a poradit.

Není oříšek jako autooříšek?

Nemějte strach se zeptat. Pomůžeme Vám s vybráním toho nejlepšího, vynasnažíme se Vám co nejvíce zjednodušit nákup a montáž autodoplňků. V případě že i tak si budete lámat hlavu, nedělá nám nejmenší problém přijet přímo k Vám a instalaci autodoplňků provést namístě. Stačí jen zavolat.

Proč odkládat na zítřek něco co mohlo být hotové už včera?

Pokud bude autodoplněk na skladě vyexpedujeme ho ihned. Samozřejmě jsme omezeni otevírací dobou na poště a pracovní dobou kurýrů. V případě že zboží nebude na našem skladě dáme Vám pohotově vědět jak dlouhá dodací doba bude.

Šťastný zákazník, stálý zákazník.

Proč oslovit zákazníka, který nakoupí jednou a už se nikdy nevrátí?! Menší stála klientela je pro nás víc než velká skupina lidí kteří náš pracně vytvořený obchod projedou očima koupí jednu produkt a už se nikdy nevrátí. Proto máme pro Vás nachystaný věrnostní program . Každý nákup zvedá Vaší prestiž a stejně tak, jak stoupá Vaše prestiž klesá naše cena pro Vás. Pro začátek každý nový uživatel dostane jednorázový 5% slevový kupón. Stačí se jen registrovat (tato nabídka je omezená adresou příjemce).

Všednost je lenost

Nejsme líní vydat úsilí na vymýšlení speciálních nabídek. Velké množství e-shopů je postaveno pro rychlí zisk. Toto je náš jediný e-shop a nejedná se o náš primární zdroj příjmů. Neleníme a jsme schopni sehnat doopravdy vše. Od stěračů na ponorku po hřebíky ve spreji. Stačí jen napsat co by jste uznali za lákavé na našem e-shopu. Seženeme, předvedeme, dodáme.

Sdílení autodoplňků CarBonus

Celý svět se dnes točí kolem internetu a sociálních sítí. Proto bychom vás chtěli poprosit o sdílení, recenze, palce i pluska. Děkujeme. Car Bonus

Doporučte CarBonus.cz
QR-Kontakt carbonus

qr kód kontakt carbonus.cz